Jdi na obsah Jdi na menu
 


O čem vypráví kapitolovka Planeta Tamin a co to vlastně je

27. 10. 2010

Planeta Tamin je dost výmlvný název. Tahle kapitolovka bude o životě na jiné planetě, která ale je dost podobná té naší. Žádné přehnané nelogičnosti nebo neuvěřitelné hlouposti vás nečekají. Na této planetě je už rok 3021takže roky počítají déle než u nás. Vánoce se tam taky slaví a také jiné svátky, které existují i u nás. Plnoletost je tam v 16, takže všichni jsou dospělí dřív.

V téhle kapitolovce vystoupí víc postav víc rodin a možná, že časem ukončím sledování jedné rodiny, její osud uzavřu-buď dočasně nebo natrvalo-a budu zase psát o nějaké jiné rodině na Taminu. Prostě to bude takové "HOP SEM, HOP TAM". Některé kapitolovky budu psát i tak, že jednou to napíšu, jako knihu, podruhé jako řadu dopisů a potřetí jako deníky některé z osob a tak dále a tak dále.

Na začátku této kapitolovky se budu věnovat dvacetileté Ariell a jejímu osudu, který ji čeká.   Ariell vystudovala psychologii, věnuje se dlouhodobě kynologii a občas si přividělává modelingem. Pro svůj rozvoj kynologie se přihlásila na inzerát jedné rodiny žijící ve městě Johanov. Žijí na "farmě". Mají koně, ovce a spoustu psů, které využívají i k lovu a pomáhání při záchraně lidí, když tu pomoc potřebují. Mají pěstírnu bylin a spolupracují se soukromou ordinací v centru Johanova.

To je zatím všechno.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieStatistiky

Online: 1
Celkem: 23851
Měsíc: 226
Den: 11