Jdi na obsah Jdi na menu
 


5.kapitola

13. 7. 2011

3.11.

Ariell se přitížilo a její matka jen odepsala něco ve smyslu, že nepřijede a že to musí Ariell zvládnout sama. Jednou se mi sice zmiňovala, co je její matka zač, ale takovouhle reakci na zprávu o zranění své dcery jsem opravdu nečekala. Doktor Chareilor už řekl, že by se Ariellin stav neměl dál zhoršovat a že bychom měli dokonce očekávat, v příštím týdnu, i zlepšení.
Davida to pořád hodně mrzí, bere si Arellinu nehodu za svou vinu. Vlastně nikomu až na mě pořádně neřekl, co se vlastně stalo. Když Ariell přivezli byl trochu mimo, ale až další večer, kdy jsem se ho zeptala mi pořádně všechno vysvětlil. Ale píšu to až teď, protože v uplynulých týdnech nebyl moc čas. Ariell bylo den ode dne hůř. Vlastně celá ta nehoda se stala takhle:
Ariell se ujala kuše, kterou při lovech používáme raději než střelné zbraně, a lovila ptactvo. Čtyřnohou zvěř lovil někdo jiný. Ariell byla ve dvojici s Davidem a sestřelila další křepelku, která spadla na kraj srázu. David řekl, že tam dojde a i přes Arellino opakované upozornění, že je tam mělká půda a každou chvíli se to může probořit, se tam hnal jako slon a půda se opravdu propadla a on spadl o pár metrů níž na kraj řeky. Byl v pořádku, ale nemohl vylézt nahoru. Ariell tedy vzala lano, které bere každá dvojice s sebou, a spustila ho dolů. David se vyšplhal nahoru a vypadalo to, že budou dál pokračovat, až se trochu vydýchá a vzpamatuje. Ale jak se rozhodl, že smotá lano, trhl s ním a nevšiml si, že ho měla Ariell zavázané kolem pasu. Strhl Ariell, která se uhodila do hlavy o kámen a pak se propadla, protože příliš měkká půda nevydržela ten náraz (který nemohl být veliký, ale je známo, že  v tom místě se musí dávat pozor) Ariell tedy v tu chvíli zažila dva nárazy do hlavy. První o kámen a druhý o pár metrů níž o zem u řeky. Vím, že tahle situace zní jako historka vymyšená malými dětmi, jak je nepravděpodobná, ale bohužel to je pravda a i když nerada, musím přiznat, že to je bratrova vina.

10.11.

Ariell se poprvé pořádně probrala a mluvila velmi jasně a k věci, což doktor Chareilor nečekal. Říkal, že v prvních několika hodinách musíme počítat s tím, že bude mluvit z cesty, ale Ariell mluvila jasně a hned na začátku oznámila Davidovi, že ho z toho, co se stalo vůbec neviní, a že se tedy ani on nemusí cítit provinile. Hodně mu to pomohlo a já se teď jdu opě věnovat Ariell.

12.11.

Ariell se dnes pokusila postavit. Podařilo se jí to na druhý pokus a doktor Chareilor, celý v úžasu, řekl, že jesli to bude takhle dál pokračovat, tak o Ariell napíše knihu na téma, nejrychleji se uzdravující člověk. Sie byla dlouho v umělém spánku, ale po probuzení nezahálí a dělá neuvěřitelné pokroky.

22.11.

Tak Ariell je naprosto zdravá, už chodí bez pooci a dnes se dokonce hnala i ke psům a jejich tréninku a nezapomněla nás obvinit, že jsme během její 'indispozice'-jak tomu říká- pořádně zanedbali psy.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieStatistiky

Online: 1
Celkem: 23851
Měsíc: 226
Den: 11