Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. Kapitola

12. 12. 2010

Dopis 10.9.

Ahoj,
píšu až teď, protože tu přes den není čas a večery tu jsou taky dost záživné. SPo* jsem si nechala doma, takže jsem musela hledat adresář. Tak to vidíš, neznám ani svou adresu :-).
Neposlala bys mi Spo? Dohodla jsem se s Lillou, že tu zůstanu tak 4-5 měsíců. Ale to je jen předběžně a navíc mi Lilla řekla, že 1 rok na farmě byl nebyl k zahození. Dohodla jsem se s jednou módní agenturou, že sem přijedou příští týden něco nafotit. No už bych měla končit, ještě tu mám práci. Budu ráda, když mi SPo pošleš.
Měj se, čau, Ariell Marcella.

Dopis 18.9.

Ahoj,
včera tu byli fotit, takže za pár dní to půjde do časopisu. Užívám si péči o psy, práci v pěstírně bylin a ve skleníku. Lov v lesích jsem zatím zažila jen 2x, ale je to nádhera! Spo dorazilo v pondělí, děkuju. Už bude muset jít, měj se hezky, Ariell Marcella

Dopis 25.9.

Ahoj,
Maovi jsou moc fajn a Lilla je moje nová kamarádka. Vztahy tu jsou dost zajímavé. Například je tu Lissa, pomocnice na farmě, která chodila s Lilliným bratrme, Davidem. Když se s ní rozešel, byla hodně naštvaná a několik dní se tu neobjevila, a proto jí hrozil vyhazov.
No už musím jt, mám hodně zábavné práce.
Měj se, Ariell Marcella

Odpověď na dopis , 27.9.

Alespoň ty se bavíš! Ale radši bych tě viděla na studiích. Inga Julia Dirro.

Dopis 2.10.

Ahoj, jsem ráda, žes' alespoň jednou odpověděla, asi máš hodně práce. Mám domluvené další focení. Vypadá to, že když je modelka na farmě, je o ni větší zájem. Kdybych to věděla dřív... :-) No už bych měla jít. Dohodla jsem se s Maovými, že jim ukážu nový způsob trénování jejich psů. Musím je naučit jak se psem zacházet pomocí nových povelů, tak ahoj.
Ariell Marcella

Dopis 9.10.

Ahoj,
Lilla mě pořád nutí jít se do města podívat na to místo nabízené psycholožky. Doufá, že se tu zabydlím na delší období-třeba na pár let. Popravdě, je tu tak uvolněná a příjemná atmosféra, že bych proti takovému nápadu nic neměla. Ale zpět k té psychologii. Místní škola shání psycholožku a Lilla mě přesvědčuje, abych se tam šla podívat. No možná později.
Měj se, Ariell Marcella

Dopis 16.10

Ahoj,
přes týdden jsem šla s Lillou do města. Na to místo školní psycholožky mě nevzali, ale udělala jsem veliké nákupy a koupila si hodně věcí. Když pak Lilla šla ještě do jednoho obchodu, tak jsem šla se projít po náměstí. Musím říct, že Johanov je velmi historické město, ale zpět k tomu, proč jsem ti to začala říkat. Jak jsem tak šla, tak do mě vrazil takový pětadvacetiletý kluk a polil mě kafem! Já samozřejmě začala vřískat jak pominutá, protože oblečení, které jsem měla na sobě nebylo nejlevnější. Tak jsem na něj spustila něco ve smyslu, jestli se považuje za normálního, když mě vůbec neviděl-což byl jeho argument. No chudák, byl z toho trochu v rozpacích, přeci jenom, když já spustím, tak to zabere na kde koho. No a v tom přišla Lilla a představila mi svého bratra, Davida! Oba jsme se začali smát a vysvětlovat to Lille. David byl totiž dlouhodobě mimo město, a tak jsem se s ním ještě nesetkala. No měli sjem z toho velmi zábavnou historku na večer. Měj se hezky, Ariell Marcella

Odpověď na dopis, 19.10.

Od té nové kamarádky se klidně necháš natlačit do psychologické poradny-práce! A od své vlastní matky nechceš přijmout radu jít na studia!? To je něco! Už tam jsi měsíc! Kdy se "asi" vrátíš!?
Inga ulia Dirro

Dopis 23.10.

K tomu se radši nebudu vyjadřovat! Tohle je můj sedmý dopis a ty ses zatím obtěžovala odepsat jen 2x a to ještě s kázáním!

Dopis 29.10

Dobrý den,
Vaše dcera Ariell Marcella Dirro se zranila při lesním lovu. Šlo o sesuv půdy na svahu. Přijeďte!

Odpověď na dopis,  31.10.

Myslím, že Ariell Marcella to zvládne i beze mě. A slušelo by se příště se podepsat.
MUDr. Inga Julia Dirro.

Dopis 3.11.

Ariell Marcella je na tom špatně. Myslím, že by pomohla Vaše přítomnost!
Alicia Mao.
 
_________________________________________________________________________

*SPo=Super Počítač, jistá forma našeho počítače a jeho zkratky PC. Tento počítač má i spoustu jiných vymožeností.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieStatistiky

Online: 1
Celkem: 23851
Měsíc: 226
Den: 11