Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. Kapitola

12. 12. 2010

 

Když auto konečně zastavilo, vytáhla Lilla mobil a prozvonila svého bratra, aby jim přišel pomoct s taškami.

"Myslím, že by nebylo na škodu říct ti pár pravidel." řekla Lilla, když položila mobil. "Po setmění nesmíš chodit ven, kvůli tomu uprchlíkovi to tu je nebezpečné, i na našem pozemku. Take až do odvolání po setmění pouze v domě, chápeš?" Ariell přikývla a už vystupovala.

"Ahoj, já sem Marc, druhý bratr Lilly." představil se Lillin bratr a hned šel vytahovat tašky a při tom se pořád rozhlížel a to samé dělala i Lilla.

"Představování nechme až budeme vevnitř." řekla Lilla. Ariell si všimla, že i Marc má u pasu zbraň.

Ariell vešla dovnitř a všichni se jí představili. Lillina matka-Alicia Mao, Lillin táta-Peter Mao a Lissa Fernett-pomocnice na farmě a přítelkyně Davida, dalšho Lillina bratra, který zatím byl mimo město.

Druhý den se Ariell  'představila' psům a začala je cvičit. Pracovala i v pěstírně bylin, odkud se pak byliny upravené do různých léků a mastí, posílali do centra Johanova do jejich spřátelené lékárny a do jejich nemocnice. Párkrát týdně se šlo i do lesa a někdy se i lovilo. Ariell Marcella se tedy zapojila do běžného Johanovského života. A to všechno za jeden týden. A to to ještě nekončilo.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieStatistiky

Online: 1
Celkem: 23851
Měsíc: 226
Den: 11