Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. Kapitola

27. 10. 2010

Ariellina matka by si přála vidět svou dceru na studiích na medicíně a pak na nějakém význámném pracovním místě v nějaké významné nemocnici. Sama je lékařka a věří, že medicína je jediná slušná práce. Na druhém místě je psychologie, kterou už Ariell sice vystudovala, ale medicína je samozřejm lepší. Když její matka, Inga Julia, šla jednou po chodbě kliniky, kde pracovala, všimla si jednoho otevřeného časopisu položeného v čekárně na stolku. To by samozřejmě nebylo tak neobvyklé, kdyby ale v tom časopisu nebyla jedna osoba, která se nápadně podobá Ariell. Inga vzala do ruky ten časopis a studovala tu fotografii. Pod ní bylo napsáno, kdo to fotil a kdo stál modelem. Stálo tam, že modelka se jmenuje Marci Dirro. Byla to Ariell. Celým jménem se jmenovala Ariell Marcella Dirro. Občas si nechávala říkat Marci. To bylo neuvěřitelné. Její dcera se místo medicíně věnuje modelingu! Inga okamžitě vletěla do své kanceláře vzala si sluchátko a volala se svou dcerou. Ariell se zrovna chystala v šatně na focení.

"To snad není možný!!! Řekla jsem medicína, a ne modeling! Co se ti na téhle větě zdá tak nejasného!?"  Inga vztekle pochodovala po kanceláři.

"Ale mami! Nědělej z toho tragédii. Nic se neděje!" v tom uslyšela, jak už ji volají na 'plac'. "Promluvíme si večer."   A dřív, než by Inga stačila něco namítnou, Ariell vypla telefon a odešla ze šatny.

Večer přišla domů dřív než její matka a začala si okamžitě balit věci na farmu. Přihlásila se na inzerát jisté farmě v městě Johanově. Farma shání někoho, kdo by se věnoval hlavně psům a cvičil je. Pak taky, aby se ten někdo uměl postarat o rostliny, o koně a taky o ovce. Ale po čase jim došlo, že mají příliš vysoké požadavky, a tak napsali, že stačí, aby se ten někdo uměl postarat o psy a opravdu jim rozuměl. Takže se Ariell mohla přihlásit, protože psům opravdu rozumí. Na to, že ji přijali měl možná vliv i fakt, že Ariell se občas objevivala v časopisech. Ariell si zbalila spoustu věcí. Měla dva kufry a ještě jednu obrovskou tašku. A ještě toho měla málo. Do menšího kufru si přibalila ještě spoustu knih. Od odborných knížek, týkajících se psů, po běžné knížky, které slouží na krácení dlouhých chvílí. Ještě si přibalila knihu o koních a knihu o ovcích, které si přikoupila, právě kvůli tomu, že věděla, že na farmě budou i jiná zvířata, než psi. Měla toho hodně a už si chystala zavolat odvoz, přišla Inga.

"Co tohle má znamenat?! Všechny ty kufry! Ty někam jedeš?" rozkřikla se hned ve dveřích Inga.

"Já jedu na tu farmu. Říkala jsem ti o ní. Jedu už dnes. Já nebudu poslouchat tvoje kibicování, že mám jít na medicínu! Já nechci! Já nechci! Já nechci! Nemám zájem!" naštvala se Ariell, popadla svoje věci a sešla na ulici k autu, které si objednala. Konečně se odhodlala, že vypadne z domu a konečně to udělala. Teď už je jen na ni, jak se o sebe postará.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieStatistiky

Online: 1
Celkem: 23851
Měsíc: 226
Den: 11