Jdi na obsah Jdi na menu
 


Deník Eve Tomsonové

8. 12. 2011
Eve Tomsonová patří ke komunitě skorovlků. A je členkou Vlčí rady. Ta se stará o to, aby byla dodržená jistá pravidla mezi magickým světem a tím lidským. Vlčí radě se donesla zpráva, že na jedné škole se dějí zvláštní věci a Eve tam měla jet jako studentka a dohlédnout na to a kontrolovat. Na škole se ale setká s trojící upírů-sourozenců- a když ještě neví, kým jsou, zjistí, že zabili jednu studentku školy, která se spojila se zlou částí magického světa. Tehdy to všechno začalo a když Eve odjede z konzervativní Anglie se svými novým upířími přáteli do Ameriky, do míst,kam se běžní lidé bojí, všechno se teprve zkomplikuje. Objeví se také Eveny přátelé ze skorovlčí komunity a nakonec nastane obrovský boj, týkající se záchrany nevinných lidí, kteří by jinak byli v nebezpečí každou vteřinu svého života.

 
O skorovlcích

 
Je to můj vymyšlený druh. Existují dva druhy. Skorovlk rozený a skorovlk vytvořený.
SKOROVLK ROZENÝ
Normálně se narodí, vyvíjí se, roste, stárne, ale kolem dvacátého až dvacátého pátého roku, se jejich růst a stárnutí zastaví, ale mohou žít jako každý normální člověk. Skorovlk rozený má i nějaké zvláštní schopnosti, například kompletní proměnu ve vlka, nebo může mít speciální znaky vlka i v lidské podobě (např.: extra citlivý sluch atp.)

 
SKOROVLK VYTVOŘENÝ
Skorovlk vytvořený se vytváří kousnutím, kdy se speciální sliny, které si skorovlk rozený vytvoří, když se soustředí. Skorovlk vytvořený nemá žádné zvláštní schopnosti. Proměňovat lidi (nebo upíry atp.) ve skorovlky může jen skorovlk rozený.

 
Oba druhy skorovlků jsou nesmrtelní-co se týče stárnutí. Když se zraní, tak se jim to zahojí. Doba hojení záleží na typu a vážnosti zranění. Když se ale zraní tak, že to zranění by bylo pro člověka smrtelné, tak i skorovlk umře, ale potrvá to déle a bude tedy více trpět.

 
To je všechno.
Na tento nápad i příběh se vztahuje autorské právo stejně jako i na cokoliv jiného, co jsem kdy napsala, nebo jen navrhla či načrtla. Kopírování bez uvedení zdroje je zakázáno.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieStatistiky

Online: 1
Celkem: 23851
Měsíc: 226
Den: 11